Ako by mala vyzerať reklama vašej firmy?

Napísal: Super User on . Posted in Blog

Vytlačiť
Reklama je už stará od vzniku obchodovania. V dnešnej dobe hrá v biznise veľkú úlohu. Reklama je jeden z psychologických ťahov, ako upútať spotrebiteľa a prinútiť ho ku kúpe tovarov alebo služieb. Dnes už firmu bez reklamy asi ťažko nájdete. Aj keď je trh reklamou presýtený, nie je reklama ako reklama.
Dôležité je grafické spracovanie reklamných tabúl, označení, bannerov alebo billboardov. Jednou z top reklamných agentúr je Graphicsoul z Hlohovca, ktorá ponúka a vyrába široké spektrum reklamných pútačov a predmetov.
Označenie firmy alebo obchodu je už dnes nevyhnutnosťou. Reklamné, firemné a informačné tabule sa dajú používať ako v interiéri tak aj v exteriéri. Firma Graphicsoul vám vie vytvoriť pútavý grafický návrh, ktorý prenesie na kvalitné tvrdené plastové dosky upravené podľa vopred stanovených rozmerov. Vy si už len jednoducho vyberiete miesto, kde takto vyrobený pútač umiestnite.
Označenie  firmy alebo obchodu je veľmi dôležité a to z dôvodu, aby vašu firmu potenciálny zákazník ľahšie našiel. Ale aby firmu zákazník našiel, musí sa najskôr dozvedieť o jej akciách, produktoch alebo o tom, že vaša vôbec firma existuje. Je teda nevyhnutné rozmýšľať nad rôznymi bannermi a billboardmi. Firma Graphicsou má bohaté skúsenosti s výrobou bannerov a billboardov.  Reklamné bannery sú dnes vo veľkej obľube. Vyrábajú sa z odolnej, pevnej PVC plachty. Dajú sa využiť v interiéri alebo exteriéri. Často sa pripevňujú na ploty, zábradlia, steny a iné povrchy. Ich umiestnenie ako aj výroba je finančne nenáročná a majú dlhú životnosť. Pri rôznych kampaniach a akciách by ste nemali zabúdať na billboardy, ktoré dostanú vašu firmu do povedomia ľudí a dobre odkomunikujú vaše akcie a produkty.
Ak ste správny podnikateľ, mali by ste mať vždy pri sebe vizitky.  Je to už zaužívané pravidlo, že obchodní partneri si vymieňajú svoje kontakty na vizitkách. Graphicsoul vytvára originálne vizitky, ktoré u vášho obchodného partnera vzbudia dobrý dojem a to je prvým krokom k úspešnému uzavretiu obchodu.
Dnes je trendom pri rôznych akciách využívať roll up.  Je to farebne potlačená PVC plachta, ktorá je vložená do hliníkovej konštrukcie. Vy už len jednoducho túto plachtu rozviniete a upevníte na hliníkovú konštrukciu. Roll up sa využíva aj ako reklama v nákupných centrách,  predajniach alebo má využitie na rôznych konferenciách.
Každý obchod by mal mať reprezentatívny výklad. V minulosti stačilo vyložiť tovar do výkladu. Dnes sa na vytvorenie pozitívneho imageu  predajne využívajú nálepky na výklad.  Graphicsoul okrem nálepiek na výklad vyrába samolepky rôzneho tvaru a veľkosti.  Vo svojej ponuke má aj návrh a výrobu plagátov, ktoré majú široké využitie. Používajú sa pri výpredajoch, uvedení nového produktu na trh alebo slúžia ako pozvánka na rôzne udalosti.
Aby bola vaša firma úspešná, mali by ste začať využívať niektoré reklamné pútače, o ktorých ste sa dočítali v tomto článku. Dnes je často reklama a marketing synonymom úspechu. Pre úspech vášho biznisu je potrebné budovať pozitívny image firmy. Image firmy okrem reklamných pútačov tvoria aj vaši zamestnanci. Nezabúdajte na nich. Napríklad stačí, aby mali rovnaké tričká s logom vašej firmy. 

Vytvoriť si vlastný plagát, obraz alebo kalendár je jednoduché

Napísal: Super User on . Posted in Blog

Vytlačiť

Mnoho z nás rozmýšľa, čo darovať svojím najbližším, keď majú sviatok alebo oslavujú rôzne jubileá. Často kupujeme zbytočnosti, ktoré napokon nevyužijú. Najnovším trendom je darovať najkrajšie chvíle, darovať spomienku. Firma Graphicsoul z Hlohovca vám pomôže  s darovaním tých najkrajších spomienok.

Graphicsoul má vo svojej ponuke fotoobrazy, fotoplagáty a fotokalendáre, ktoré sú originálnym darčekom pre vašich blízkych.  Na fotoobraz si môžete dať vytlačiť digitálnu fotografiu. Fotky sú tlačené na plátno, ktoré je napnuté na rám. Veľkosť fotoobrazu môže byť až 100 x 70 cm. Takýto fotoobraz je dobrým darčekom alebo si s ním môžete zútulniť holé steny vo vašom byte.

Fotoplagáty sú stále veľmi obľúbené. Na fotoplagáty si môžete dať zvečniť napríklad krásne chvíle z dovolenky alebo svojho partnera. Firma Graphicsoul vám zaručí vysokokvalitnú tlač. Taktiež vám fotky upraví a vyretušuje tak, aby boli plné farieb a živé.

Odteraz už aj vy môžete mať vlastný kalendár a nie je to vôbec ťažké. Firma Graphicsoul má vo svojej ponuke rôzne typy kalendárov. Kalendár si navrhnete sami. Sami si vyberiete svoje fotky, ktoré v ňom chcete mať. K jednotlivým dňom si môžete dať vytlačiť svoje súkromné sviatky ako výročie svadby a narodeniny.

Firma Graphicsoul z Hlohovca zaručuje rýchlu a kvalitnú tlač spomínaných produktov. Rozmýšľanie nad originálnym darčekom už nemusí trvať hodiny.

Knihy

Napísal: Super User on . Posted in Blog

Vytlačiť

Na trhu je veľa firiem, ktoré sa zaoberajú rôznymi tlačiarenskými službami. No nie všetky vedia poskytnúť presne to, čo klient žiada. Sme jedna z mála firiem, ktoré sa zaoberajú tlačou kníh, časopisov a kalendárov. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov a preto je dobre vybrať si nás, vybrať si Graphicsoul.

Ak chcete vydať knihu, ste na správnom mieste. Po niekoľkých vydaných kníh sme získali bohaté skúsenosti a vieme poskytnúť plný servis každému klientovi. Kniha, to nie je len text, ale v dnešnej dobe často krát predáva aj obal knihy. Ponúkame vám vysokokvalitné a originálne grafické spracovanie obálky knihy, ktoré bude pre čitateľa lákavé. Po dohode s klientom vieme spracovať knihu tak, že môže ísť rovno na pulty kníhkupectiev. Okrem spracovania obálky vám spravíme kompletnú sadzbu textu a taktiež knihu môžete tlačiť rovno u nás.

Okrem tlače a spracovania kníh sa venujeme aj časopisom a katalógom. V grafickom štúdiu Graphicsoul vám spracujeme kompletne celý časopis, respektíve katalóg, ktorý môže ísť rovno do tlače. Vieme prispôsobiť grafiku katalógu k vaším firemným farbám. Ak máte v pláne vydávať časopis, nechajte si poradiť od odborníkov. Trh je časopismi presýtený.  Pre čitateľa je dnes rozhodujúci obsah a grafické spracovanie. Vieme vám vytvoriť originálnu a dynamickú grafiku.

Svadobné oznámenia

Napísal: Super User on . Posted in Blog

Vytlačiť

Ponúkame Vám širokú škálu originálnych svadobných oznámení za veľmi výhodnéceny.

Druhy papiera pre potlač svadobných oznámení sú nasledovné:

(po kliknutí na názov papiera sa Vám zobrazí náhľad)

  • obojstranne natieraný lesklý 350g
  • obojstranne natieraný matný 350g
  • strieborný, štuktúrovaný 250g
  • krémový štruktúrovaný 260g
  • biely štrukúrovany 260g
  • snehobiely perleťový 300g

V prípade, že by ste chceli vidiet vzorky papiera, zasielame ich poštou.

Pozvánky k stolu sú ladené ku každému oznámeniu.


Čo môžete na naších oznámeniach zmeniť?

Na návrhoch si môžete zmenit farbu písma, pozadia, prípadne vymeniť motív za iný z iného návrhu.

Samozrejmosťou je zmena textu na oznámení za Váš, alebo za niektorý z textov z našej ponuky.


A ako to celé funguje?

JednoduchoLaughing:


2. Pošlete nám objednávku e-mailom. (Objednať môžete aj telefonicky.)
    Do emailu nám vypíšete potrebné údaje, ktoré nájdete TU a Vaše ostatné požiadavky.
    V prípade, že máte záujem o oznámenie s fotografiou, túto fotografiu nám môžete poslať v prílohe emailu.

3. Po obdržaní tohoto emailu (objednávky) Vám naspäť pošleme grafické návrhy požadovaných produktov spolu 
    s cenovou kalkuláciou. 
    (Kalkuláciu si môžete samozrejeme vyžiadať aj skôr).

4. Po Vašom následnom odsúhlasení, objednávku vyhotovíme a odošleme do 7. pracovných dní.
    Záslielky posielame prostredníctvom Slovenskej pošty na dobierku 1. triedou (Platí sa pri preberaní zásielky)

 

Joomla SEF URLs by Artio

facebook

Kontaktujte nás

Mobil:
+421 (0) 903 217 164 
+421 (0) 911 881 945

Adresa:
Graphicsoul s.r.o., Starý rínok 2, 920 01 Hlohovec

Fotodarčeky

Hľadáte vhodný darček pre Vašich najbližších? Vyskúšajte fotoprodukty z našej ponuky. Vašu fotografiu prenesieme na maliarske plátno, plagát či fotokalendár.

Výroba reklamy

Firma Graphicsoul s.r.o. disponuje tlaciarňami na výrobu exteriérovej, či interiérovej reklamy ako napr. billboardy, citylighty, plagáty, odolné samolepky.