Ako si u nás objednať?

Inštrukcie k objednaniu produktov:

Po vyplnení a odoslaní e-mailu Vám odošleme grafické návrhy spolu s cenovou kalkuláciou.

Po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára pre objednanie svadobných produktov Vám bude doručený potvrdzujúci email so sumarizáciou objednávky. Následne Vám do troch pracovných dní pošleme grafické návrhy spolu s cenovou kalkuláciou na odsúhlasenie. V prípade, že máte špeciálne požiadavky (zmeny vzhľadu, farebnosti, textov, rozmerov alebo zladenie produktov do jedného dizajnu podľa vybraného produktu, a pod.), uvedte ich, prosím, v kolonke Iné požiadavky. Ak vo formulári nenájdete produkt, o ktorý máte záujem, alebo Vám je niečo nejasné, neváhajte nás kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. čísle 0911 881 945, sme Vám k dispozícii.

V prípade, že máte záujem o iné produkty z našej ponuky, napíšte nám e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0903 217 164.

Objednávku Vám obratom oceníme a dohodneme sa na ďalšom postupe, týkajúcom sa platby a doručenia.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi odpovieme.

Joomla SEF URLs by Artio

facebook

Kontaktujte nás

Mobil:
+421 (0) 903 217 164 
+421 (0) 911 881 945

Adresa:
Graphicsoul s.r.o., Starý rínok 2, 920 01 Hlohovec

Fotodarčeky

Hľadáte vhodný darček pre Vašich najbližších? Vyskúšajte fotoprodukty z našej ponuky. Vašu fotografiu prenesieme na maliarske plátno, plagát či fotokalendár.

Výroba reklamy

Firma Graphicsoul s.r.o. disponuje tlaciarňami na výrobu exteriérovej, či interiérovej reklamy ako napr. billboardy, citylighty, plagáty, odolné samolepky.